facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Çifte emeklilik şimdi MetLife’a özel avantajlarla

 

 
Emekli olup çalışmaya devam edenlerden misiniz? Keyifli bir emeklilik yaşamak için yatırım yapmak mı istiyorsunuz?

Emekliliğinizin keyfini doya doya çıkarın diye BES’inize ek katkı payı MetLife’tan. Siz de bugün yeni bir BES sözleşmesi için MetLife’a gelin, 6 ay boyunca 1.000 TL ve üzeri katkı payı ödeyerek 500 TL ek katkı payı avantajından faydalanın.

Üstelik bu sözleşmenize ilk 6 ay içerisinde 40.000 TL başlangıç kapitali veya ek katkı payı yatırırsanız 500 TL ilave ek katkı payı daha biz ödüyoruz.

Şimdi hemen yatırıma başlamak için sözleşmenizi buradan başlatabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları

İçerik: MetLife Emeklilik ve Hayat’ta kampanya dönemi içerisinde BES satın alan;
·       1.000 TL ve üzeri aylık katkı payı ödeyen ve 6 ay boyunca düzenli ödeme yapması durumunda 500 TL ek katkı
·       Ve aynı sözleşmeye 40.000 TL başlangıç kapitali ya da ilk 6 ay içerisinde sözleşmesine intikal etmiş olmak şartıyla ek katkı payı ödemesi durumunda  500 TL ilave ek katkı payı ödemesi MetLife’tan

Dönem: 01 Eylül 2023 - 31 Aralık 2023

Ek Fayda:

MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. (MetLife) aracılığıyla, 01 Eylül 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri (bu tarihler dahildir) arasında başlatacağınız Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (İşveren Grup Emeklilik (İGES) ve Otomatik Katılım Sözleşmesi (OKS) planları hariç olmak üzere);

o   6 ay boyunca aylık asgari 1.000 TL düzenli ödeme yapılması durumunda bir defaya mahsus 500 TL ek katkı payı (ek fayda olarak)
o   Ayrıca aynı sözleşmeye 40.000 TL başlangıç kapitali ya da ilk 6 ay içerisinde sözleşmesine intikal edecek şekilde ek katkı payı ödemesi durumunda 500 TL ek katkı payı (ek fayda olarak) ilave olarak MetLife tarafından birikiminize eklenecektir.
·       Söz konusu ek fayda avantajından, ilgili tarih aralığında bireysel planlardan biri ile MetLife’ta Bireysel Emeklilik sözleşmesi başlatan katılımcılar yararlanabilir.
·       İşveren Grup Emeklilik (İGES) ve Otomatik Katılım Sözleşmesi (OKS) planları kampanyaya dahil değildir.
·       Ek faydadan yararlanabilmek için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekmektedir:
o   İlgili tahsilata ait hesaplanan ek faydanın bireysel emeklilik hesabına yatırıldığı tarihte sözleşmenin yürürlükte olması
o   Ödemenin yapılabilmesi için; katkı payı ödemelerinin 6 aya denk gelen her ay için asgari aylık katkı payı tutarı olan 1.000 TL ve varsa 40.000 TL başlangıç kapitali ya da ek katkı payı ödemelerinin, kampanya dönemi içinde, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. hesaplarına nakden intikal etmesi
o   Katkı payı ödeme sıklığı aylık olan sözleşmeler için plana ait aylık asgari katkı payı tutarı kadar veya daha fazla tutarın, aylık katkı payı ödemesi yapılacak tarihten itibaren en fazla 1 ay içerisinde ödenmiş olması
o   Katkı payı ödeme sıklığı 3 aylık olan sözleşmeler için plana ait en az 3 aylık asgari katkı payı tutarı kadar veya daha fazla tutarın, 3 aylık katkı payı ödemesi yapılacak tarihten itibaren en fazla 1 ay içerisinde ödenmiş olması
o   Katkı payı ödeme sıklığı 6 aylık olan sözleşmeler için plana ait en az 6 aylık asgari katkı payı tutarı kadar veya daha fazla tutarın, 6 aylık katkı payı ödemesi yapılacak tarihten itibaren en fazla 1 ay içerisinde ödenmiş olması
o   Katkı payı ödeme sıklığı yıllık olan sözleşmeler için plana ait en az yıllık asgari katkı payı kadar veya daha fazla tutarın, yıllık katkı payı ödemesi yapılacak tarihten itibaren en fazla 1 ay içerisinde ödenmiş olması
o   Sözleşmeye ilişkin katkı payı ödemelerinin teklif formunda belirtildiği dönemlerde düzenli yapılıyor olması gerekmektedir.
o   Yukarıda yer alan hak kazanma koşullarının herhangi biri yerine getirilmediğinde sözleşme, kampanya kapsamından çıkartılacak ve daha sonrasında ödenen katkı payları için ek fayda hesaplanmayacaktır
·       Sözleşmenin sona ermesi veya aktarım talebinin var olması durumlarında ek fayda uygulamasından faydalanılamayacaktır.
·       İGES sözleşmelerden birikim transferi ile yeni başlatılan GBB sözleşmeler kampanyaya dahil değildir.
·       Yatırılan ek fayda tutarı katılımcının birikimlerinin mevcut fon dağılımı oranında dağıtılacaktır.
·       Kampanyaya katılan tüm katılımcılar ve / veya sözleşmelerdeki yasal temsilciler yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır

Kampanya işleyişi:
·       Söz konusu ek fayda avantajından, ilgili tarih aralığında ve EGM’de kayıtlı bireysel planlardan biri ile MetLife’ta Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (İşveren Grup Emeklilik (İGES) ve Otomatik Katılım Sözleşmesi (OKS) planları hariç olmak üzere) başlatan katılımcılar yararlanabilir.
·       Ek faydadan yararlanmak için ek fayda ödeme döneminde ilgili bireysel emeklilik sözleşmesinin “yürürlükte” statüsünde olması gerekmektedir.
·       Kredi kartı ödemelerinin şirket hesaplarına nakden intikali ile sözleşme yürürlüğe girer.
·       Ek fayda kampanyasına katılabilmek için 01 Eylül 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen Bireysel Emeklilik sözleşmelerinde, ilk 6 ay boyunca düzenli ödeme yapılıyor olmalıdır.
·       Hak kazanılan; 1.000 TL aylık katkı payı için 500 TL ve 40.000 TL başlangıç kapitali / ek katkı payı için 500 TL ek fayda, sözleşme başlangıcının 6 aylık süresinin bitiminden sonra bu 6 Aya ilişkin tüm katkı payı tahsilatlarının şirkete intikal ettiği ayın bitimini takip eden 15 iş günü içinde katılımcının bireysel emeklilik hesabına ödenir.
·       Katılımcı, MetLife tarafından yatırılan ek fayda tutarından devlet katkısı hak edemeyecektir.
·       İlgili tarihler arasında aynı katılımcı maksimum 1 sözleşme için ek faydaya hak kazanabilir
·       Kampanyaya katılım, katılımcı bazlı gerçekleşmektedir. Kampanya dönemi içinde aynı katılımcı için birden fazla sözleşme düzenlenmesi durumunda ödeme, yürürlük tarihi en eski sözleşmeye yapılacaktır.
·       Ek fayda ödemeleri düzenli katkı payı ve başlangıç kapitali / ek katkı payı üzerinden hesaplanacak olup matraha devlet katkısı dahil değildir.
·       Kampanyadan yararlanabilmek için aylık ödenecek minimum katkı payı tutarı 1.000 TL olmalıdır.
·       Katılımcının, kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamındaki bireysel emeklilik planlarından birini satın aldıktan sonra plan değişikliği işlemi ile başka bir MetLife bireysel emeklilik planına geçiş yapması, hak kazanma koşulları yerine getirildiği takdirde ek fayda kazanmasına engel değildir.
·       Başka bir emeklilik şirketinden aktarım ile gelen sözleşmeler kampanyaya konu değildir.

MetLife Cepte

MetLife Cepte ile istediğiniz işlemler parmağınızın ucunda. Pratik kullanımı ve kullanıcı deneyimine uygun modern tasarımı ile MetLife Cepte, sigortacılık ve bireysel emeklilik işlemlerinizi hızla ve kolayca yapmanızı sağlar.