Sosyal Sorumluluk Projeleri

MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak, MetLife’ın dünya çapındaki 147 yıllık deneyimini ve sahip olduğu küresel uzmanlığı ülkemize taşımanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de MetLife’ın geçmişi 20 yılı aşkın bir süreye dayanıyor. 2012 yılından bu yana da MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. unvanı ile sektörde yer alıyoruz.

MetLife olarak küresel vizyonumuz ve geçmişimizden gelen kurumsal mirasımız çerçevesinde, ticari sorumluluklarımıza olduğu kadar toplumsal sorumluluklarımıza da sahip çıkmanın önemine yürekten inanıyoruz. Kurumsal bir markanın sürdürülebilirliğinde en temel unsurlardan birinin ‘’sosyal bilince sahip olmak‘’ olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayışla, üzerinde faaliyet gösterdiğimiz coğrafyanın ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını dikkate alarak projeler geliştiriyor; ülkemizin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde bu projeleri hayata geçiriyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk alanında gerçekleştirdiğimiz projelerin odağında daima, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız ve gençlerimiz var. Onları yarınlara daha güçlü ve özgüvenli bir şekilde hazırlamak için eğitim, inovasyon ve girişimcilik alanlarında çok başarılı iki Sivil Toplum Kuruluşu olan “Genç Başarı Eğitim Vakfı” ve “Toplum Gönüllüleri Vakfı” ile ortak projelere imza atıyoruz. Bunun yanı sıra görme engelli gençlerimizin eğitim-öğretim hayatlarında fark yaratmaları için bir bağış programı sürdürüyoruz.

MetLife Türkiye olarak elimizden geldiğince insanımıza hizmet etmekten ve ülkemizin ekonomik alanda olduğu kadar sosyal alanda da sürdürülebilir gelişimine katkı sağlamaktan onur duyuyoruz.

Bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

0850 222 0 638 0850 222 0 638 (MET)

Hafta içi 08:30 - 17:30 arası

E-posta: 

musterihizmetleri@metlife.com.tr

Faks: 
0 216 538 94 94