E-Şube ve İletişim Merkezi

MetLife E-Şubesi 7 gün 24 saat hizmetinizde! Evde ya da ofiste, internet bağlantınızın olduğu her yerde, E-Şubemiz üzerinden emeklilik ya da sigorta ürünlerinizle ilgili tüm işlemlerinizi beklemeden, anında gerçekleştirebilirsiniz.

MetLife avantajlı sigorta ürünleri ve bireysel emeklilik planlarıyla size özel çözümler sunuyor.

Dilerseniz bütün işlemleriniz için hafta içi her gün 08.30 – 17.30 saatleri arasında 0850 222 0 638 (MET) MetLife İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

E-Şubemiz Üzerinden Yapabileceğiniz İşlemler

 • Tek sayfa üzerinden bütün sözleşme ve poliçelerinizi görüntüleyebilirsiniz

 • * Sözleşme ve yatırım bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

   

  * Sözleşme metni alt menüsünü seçerek sözleşmenizi görüntüleyebilir veya kendi e-posta adresinize gönderimde bulunabilirsiniz.

   

  Değişiklik işlemleri alt menüsünü seçerek; fon karması, düzenli evrak gönderim, ödeme bilgileri, plan ve lehtar bilgileri değişikliklerini yapabilirsiniz.

   

  * Değişiklik ve gönderi tarihçilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

   

  Hesap hareketleri alt menüsünü seçerek; hesap ekstresi, ödeme planı ve hesap bildirim cetvelini istediğiniz tarih aralıklarını seçerek görüntüleyebilirsiniz.

   

  Formlar alt menüsünü seçerek; ayrılma bilgi, hesap özeti, emeklilik bilgi ve aktarım bilgi formlarını istediğiniz tarih aralıklarını seçerek görüntüleyebilir veya kendi e-posta adresinize gönderimde bulunabilirsiniz.

   

  Ödeme alt menüsünü seçerek; katkı payınızı ödeyebilir veya arttırabilirsiniz.

 • *Poliçelerinizi ve bilgilerini inceleyebilirsiniz.

   

  Poliçe metni alt menüsünü seçerek; sözleşmenizi görüntüleyebilir veya kendi e-posta adresinize gönderimde bulunabilirsiniz.

   

  Değişiklik işlemleri alt menüsünü seçerek; düzenli evrak gönderim, ödeme bilgileri, plan, düzenli ödeme aracı ve lehtar bilgileri değişikliklerini yapabilirsiniz.

   

  * Değişiklik ve gönderi tarihçilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

   

  Hesap hareketleri alt menüsünü seçerek; hesap ekstresi, ödeme planı ve hesap bildirim cetvelini istediğiniz tarih aralıklarını seçerek görüntüleyebilirsiniz.

   

  İştira bilgileri alt menüsünü seçerek; birikimli hayat sigortası poliçelerini görüntüleyebilirsiniz.

 • * Sözleşme ve poliçelerinizin birikim bilgilerini ve genel toplam bilgilerini görebilirsiniz.

   

  * Birikim bilgilerinizin ayrıntılarını tek bir tabloda inceleyerek yatırıma yönlendirilen, yönlendirilmeyen ve toplam birikim tutarlarınızı görebilirsiniz.

 • * Kişisel bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

   

  İletişim bilgileri değişikliği alt menüsü seçerek; adres bilgileri, telefon bilgileri ve e-posta bilgi değişikliklerini yapabilirsiniz.

   

 • * Tek bir tablo üzerinden emeklilik sözleşmeleri sonlanma ve sigorta poliçeleri tazminat görüntüleme ulaşarak, detaylarınızı inceleyebilirsiniz.

Bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

0850 222 0 638 0850 222 0 638 (MET)

Hafta içi 08:30 - 17:30 arası

E-posta: 

musterihizmetleri@metlife.com.tr

Faks: 
0 216 538 94 94