facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Değerlerimiz

Değerlerimiz, kim olduğumuzun ve bir şirket olarak neyi temsil ettiğimizin bir ifadesidir.

MetLife Değerleri

150 yıla yakın bir süredir MetLife müşterilerine verdiği sözleri yerine getirmektedir. Geçmişimiz değerlerimizi destekliyor ve biz bu değerlerimizden gurur duyuyoruz. Bu değerler, bizimle günümüze kadar taşınan değerlerdir.

MetLife’ın değerleri gurur duyduğumuz geçmişimizi temel almaktadır ve gerçek anlamda küresel bir şirket karakterini yansıtmaktadır. Bu değerlerin “One MetLife” olarak faaliyet göstermemize yardımcı olacağına ve dünyanın lider küresel hayat sigortası ve çalışan sosyal hakları şirketi olmamız için yol göstereceğine inanıyoruz. Gelecekte doğru kararlar almada bu değerler bize yol gösterecek ve tüm faaliyetlerimizi etkileyecektir.

Önce Müşteriler

Tüm aktivitelerimizin merkezinde müşterilerilerimizle ilgilenmek ve onlara saygı duymak yer alır. Bu ilke, işimizi tanımlar ve şirket kültürümüzü paydaşlarımızdan bağlantıda olduğumuz topluluklara kadar yayılarak şekillendirir.

En İyi Olun

Çalışmalarımızda daha yeni ve iyi yöntemleri arama konusunda ısrarcıyız. Sektörümüzün lideri olarak çıtayı sürekli olarak yükseğe taşıyoruz, kontrollü riskler alıyoruz ve hatalarımızdan en kısa sürede ders alıyoruz.

Kolaylaştırın

Sektörümüzdeki ürünler her zaman kolayca anlaşılır ürünler değildirler. Bu nedenle müşterilerilerimize en iyi çözümleri sunmak için her zaman daha basit çözümler bulmaya çalışıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve güven oluşturmak istiyoruz.

Birlikte Başarı

Amacımız doğrultusunda dürüstlüğe, doğruluğa ve farklılığa olan ortak taahhütümüz ile yaşıyoruz. Açık ve katılımı teşvik eden yaklaşımımızla, şirketimizin her kısmından en iyi fikirleri gururla topluyor ve hayata geçiriyoruz.

Çeşitlilik ve Katılım, One MetLife olma misyonumuzun önemli bir parçasıdır.

Global çeşitlilik ve katılım politikamız hakkında detaylı bilgi alın.