facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

MetLife Benimle

Müşterilerimizin bugünlerine dokunup hayatlarına keyif katmak için tasarladığımız MetLife Benimle’de her ay yeni kampanyalarla yepyeni fırsatlar, kaçırılmaz deneyimler sunuyoruz.

MetLife Benimle Nedir?

MetLife Benimle; alışverişten eğlenceye, seyahatten yeme-içmeye, günlük hayatınızın birçok noktasına dokunmayı amaçladığımız, düzenli olarak yenileri eklenen kampanyalarla sizlerin bugünden kazanmaya başlayacağınız bir avantajlar dünyasıdır.

MetLife Benimle’nin hayatınıza eşlik eden, hayatınızı kolaylaştıran ve keyifli hale getiren avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey MetLife müşterisi olmak.

MetLife Benimle’de kazanmaya alışacaksınız.

MetLife Benimle Kampanyaları

MetLife Benimle Hakkında Merak Ettikleriniz

MetLife Benimle, MetLife'ın müşterilerine farklı markalardan avantajlar sunduğu keyifli yaşam platformudur.

MetLife Benimle'den tüm MetLife müşterileri, herhangi bir üyelik işlemi yapmadan faydalanabilir.

MetLife Benimle'nin sunduğu avantajlar özelinde kullanım süreleri ve kullanım şartları değişkenlik gösterebilir. Kampanya şartlarını her kampanya için oluşturduğumuz sayfalardan takip edebilirsiniz.

MetLife Benimle web sayfasından ve sizlerle paylaşacağımız SMS ve e-postalardan* kampanyaları takip edebilirsiniz.

* SMS ve e-posta almak için elektronik ticaret izni vermiş olmanız gerekmektedir. Elektronik ticaret izninizle ilgili bilgi almak için haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

MetLife Benimle kampanyalarından faydalanmak için T.C. kimlik ve sistemde kayıtlı cep telefonu numaralarınızla ilgili kampanya sayfasından kampanya kodu alabilirsiniz.

Kampanya katılım koşullarını kampanya detay sayfasından takip edebilirsiniz.

Kampanya kodunuzu kaybederseniz haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak kampanya kodunuzun tekrar yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.