facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Küresel vizyona ve kurumsal mirasa sahip MetLife, sosyal sorumluluk projelerinin önemine yürekten inanıyor.

MetLife Vakfı’nın ilkeleri doğrultusunda topluma değer yaratmaya yönelik kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek vermektedir.

MetLife Emeklilik ve Hayat, MetLife Vakfı’nın ilkelerini dikkate alarak toplumsal değer yaratmaya yönelik kurumsal sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde gençleri ve çocukları hedef kitle olarak seçen Şirket; bugüne kadar eğitim, finansal katılım ve inovasyon alanlarında öncü projelere imza atmıştır.

MetLife tarafından küresel ölçekte geliştirilen LifeChanger Projesi’ni ülkemizde başarıyla hayata geçiren MetLife Emeklilik ve Hayat, MetLife çalışanları ile gençleri 3X Şirket Programı, Sosyal İnovasyon Kampı ve Meet-Up programları ile biraraya getirerek finansal okuryazarlık ve girişimciliğin genç kuşaklar arasında yaygınlaşması doğrultusunda önemli bir katkı sağlamıştır.

Toplumsal Haftası kapsamında ise “Oyun Birlikte Hayat Birlikte” diyen MetLife gönüllüleri Özel Olimpiyatlar Türkiye’ye bağlı özel sporcularla bir araya gelerek , özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin toplumsal yaşama katılması konusunda toplumsal farkındalık yaratılması hedeflenmiştir.

MetLife Emeklilik ve Hayat, önümüzdeki dönemde de fark yaratan sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal gelişime katkı sunmayı hedeflemektedir. 

Biz Kimiz

Dünya çapındaki deneyimimizi yerel uzmanlığımız ile birleştirerek, müşterilerimize geniş ürün yelpazemiz ile hizmet sunuyoruz.
Detayli Bi̇lgi̇