Skip Navigation

Bana Özel Hayat Sigortası

Bana Özel Hayat Sigortası ile beklenmedik risklere karşı güvendesiniz.
Grubunuzla birlikte Bana Özel Hayat Sigortası yaptırın, özel avantajlardan yararlanın.

Bana Özel Hayat sigortası maaş müşterileri için özel olarak hazırlanmış indirimli bir grup sigortasıdır. 18-59 yaş aralığındaysanız, aktif ve daimi şekilde tam zamanlı olarak çalışıyorsanız ve Türkiye’de ikamet ediyorsanız grup avantajlarından yararlanabilir hem kendinizin hem de ailenizin geleceğini maddi güvence altına alabilirsiniz. Bu sigorta sayesinde vefat ve kritik hastalıklar riskine karşı korunmuş olursunuz.

 

Bana Özel Hayat Sigortası kapsamında ücretsiz olarak sağlanan Diş Sağlığı Asistans Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir?

Vefat

Sigortalının sigorta süresi içerisinde yaşamını kaybetmesi halinde lehtara ödenen teminattır. Yolcu sıfatı dışında yapılan hava yolculuklarında, intihar sebebiyle, savaş esnasında veya AIDS, nükleer, biyolojik veya kimyasal maddelere maruz kalma sebebi ile vefat durumları bu teminat kapsamında değildir.

Kritik Hastalıklar

Sigortalıya kapsam dahilinde olan kanser, ilk kalp krizi-miyokard infarktüsü, inme hastalıklarından birisine ilişkin tanının, poliçe başlangıcını takip eden 90 günlük muafiyet süresinin ardından konulması ve tanıyı takip eden 28 gün boyunca sigortalının hayatta olması durumunda ödenen teminattır.

Teminat tutarları ne kadar?

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638'den MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler?

Diş Sağlığı Paketi

Diş sağlığı paketi kapsamında, Diş Hekimi Muayenesi, Diş Röntgen Filmi (periapikal), Detertraj (Diş Taşı Temizliği – Alt ve Üst çene) hizmetleri yılda 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bu sigortadan kimler faydalanabilir?

18-59 yaşları arasındaki sağlıklı ve DenizBank maaş müşterisi olan tüm müşteriler bu hayat sigortasından faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadar?

Sigorta süresi 1 yıldır.

Primleri nasıl ödeyebilirim?

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638'den MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

Hayat Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayat Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

$properties.altText}

Sizi Arayalım!

Detaylı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım!

Hemen Başvur Tüm alanlar zorunludur

Bu bölümden sadece yeni ürün başvurusu yapılmaktadır. Talep /öneri /şikayet işlemleriniz için lütfen iletişim sayfamızdaki "Bize Ulaşın" formunu doldurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Danışmanlarımız 0850 222 0 638 numaralı telefondan sizinle iletişime geçecektir.
Hata!
Bir hata oluştu