facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile çocuğunuzun eğitimi güvence altında!

Siz çocuğunuzun geleceği için hayatının her döneminde ona destek olurken biz eğitim sigortası ile hem bugün hem de eğitim süresi boyunca hayatın beklenmedik sürprizlerinde sizin ve çocuğunuzun yanındayız.

Çocuğunuz için en büyük arzunuzun ona kendi ayakları üzerinde durabildiği güvenli bir gelecek bırakmak olduğunu biliyoruz. Eğitimine, hayatın beklenmedik sürprizleriyle karşılaştığında da devam edebilmesi ve kariyer koçluğu gibi hizmetlerimiz sayesinde geleceğiyle ilgili doğru kararlar verebilmesi için Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile yanınızdayız.

Sigorta süresini kendiniz belirleyebilirsiniz! Eğitim dönemine ve yıllık okul masrafına en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde bugünden korumaya alabilirsiniz.

Peşin ödemede %39’a varan indirim avantajı! Poliçenizin paket prim ödemesini ilk yıl peşin veya 12 taksit  fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz eğitim sigortası paketinin primini poliçenizin ilk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Siz çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken biz de sizin adınıza Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndaki çocukların 1 yıllık eğitimine destek oluyoruz!

 

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri

Teminatlar nelerdir? daralt genişlet

Vefat: Vefatınız durumunda çocuğunuzun eğitim masrafları poliçe süresi boyunca güvence altında.

Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Kalıcı Sakatlık: Kaza veya hastalık sonucu sakat kalmanız durumunda çocuğunuzun eğitim masrafları poliçe süresi boyunca güvence altında.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Teminat tutarları ne kadar? daralt genişlet

Eğitim sigortası teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler? daralt genişlet

Eğitim Desteğim Asistans Paketi:

Çocuğunuzun bebeklik döneminden gençlik yıllarına kadar hayatın her aşamasında onu doğru yönlendirebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerimiz;

• Kariyer Koçluğu

• Psikolojik Danışma

• İzotomi

• Çocuk Sağlığı Danışma

• Tıbbi Bilgi ve Danışma

* Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsiz olup bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilmekte, ücretiyse sigortalı tarafından karşılanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

Bu sigortadan kimler faydalanabilir? daralt genişlet

18-62 yaşlarındaki kişiler eğitim sigortasından faydanalanabilir.

Sigorta süresi ne kadar? daralt genişlet

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Primleri nasıl ödeyebilirim? daralt genişlet

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’na en yakın DenizBank şubesinden veya MetLife acentelerinden sahip olabilir, poliçenizin prim ödemesini ilk yıl peşin veya yıllık olarak, kredi kartınıza 12 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin ilk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz eğitim sigortası primlerini vergi matrahınızdan düşürerek vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Nasıl başvurabilirim? daralt genişlet

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak eğitim sigortası başvurusu yapabilirsiniz.

MetLife Cepte

MetLife Cepte ile istediğiniz işlemler parmağınızın ucunda. Pratik kullanımı ve kullanıcı deneyimine uygun modern tasarımı ile MetLife Cepte, sigortacılık ve bireysel emeklilik işlemlerinizi hızla ve kolayca yapmanızı sağlar.