BİZE ULAŞIN Tüm alanlar zorunludur
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Danışmanlarımız 0850 222 0 658 numaralı telefondan sizinle iletişime geçecektir.
Hata!
Bir hata oluştu

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile çoçuğunuzun eğitimi güvence altında

koruyucu melegim

Çocuğunuz için en büyük arzunuzun ona kendi ayakları üzerinde durabildiği güvenli bir gelecek bırakmak olduğunu biliyoruz. Eğitimine, hayatın beklenmedik sürprizleriyle karşılaştığında da devam edebilmesi ve kariyer koçluğu gibi hizmetlerimiz sayesinde geleceğiyle ilgili doğru kararlar verebilmesi için Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası ile yanınızdayız.

Sigorta süresini kendiniz belirleyebilirsiniz! Eğitim dönemine ve yıllık okul masrafına en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde bugünden korumaya alabilirsiniz.

Peşin ödemede %39’a varan indirim avantajı! Poliçenizin paket prim ödemesini ilk yıl peşin veya 12 taksit  fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin lk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Siz çocuğunuzun eğitimini güvence altına alırken biz de sizin adınıza Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndaki çocukların 1 yıllık eğitimine destek oluyoruz!

Üstelik 12 Mayıs'a kadar iPhone 8 kazanma fırsatıyla!  Hemen Başvurun

Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

form

Sizi Arayalım

Bize Ulaşın Tüm alanlar zorunludur
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Danışmanlarımız 0 850 222 0 628 numaralı telefondan sizinle iletişime geçecektir.
Hata!
Geçici bir sorun yaşanmaktadır lütfen daha sonra tekrar deneyin
Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir?

Vefat: Vefatınız durumunda çocuğunuzun eğitim masrafları poliçe süresi boyunca güvence altında.

Kaza veya Hastalık SonucuTam ve Kalıcı Sakatlık: Kaza veya hastalık sonucu sakat kalmanız durumunda çocuğunuzun eğitim masrafları poliçe süresi boyunca güvence altında.

 

Teminat tutarları ne kadar?

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638'den MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler?

Eğitim Desteğim Asistanslık Paketi:

Çocuğunuzun bebeklik döneminden gençlik yıllarına kadar hayatın her aşamasında onu doğru yönlendirebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerimiz;

• Kariyer Koçluğu

• Psikolojik Danışma

• İzotomi

• Çocuk Sağlığı Danışma

• Tıbbi Bilgi ve Danışma

* Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsiz olup bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilmekte, ücretiyse sigortalı tarafından karşılanmaktadır.

 

Bu sigortadan kimler faydalanabilir?

18-62 yaşlarındaki kişiler sigortadan faydanalanabilir.

Sigorta süresi ne kadar?

Eğitim dönemi ve yıllık okul masraflarına göre en uygun teminat tutarını belirleyerek çocuğunuzun eğitimini 4’er yıllık paketler halinde güvence altına alabilir veya 16 yıla kadar poliçe süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Primleri nasıl ödeyebilirim?

Koruyucu Meleğim Eğitim Sigortası’na en yakın DenizBank şubesinden veya MetLife acentelerinden sahip olabilir, poliçenizin prim ödemesini ilk yıl peşin veya yıllık olarak, kredi kartınıza 12 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz sigorta paketinin primini poliçenizin ilk yılında peşin ödemeniz durumunda 39%’a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

Vergi Avantajı: Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşürerek vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Nasıl başvurabilirim?

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 222 0 638'den MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.