facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Genel Müdür’ün Mesajı

MetLife olarak küresel boyutta müşterilerimize güvenli bir gelecek sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyor; uluslararası alandaki köklü mirasımızı ve güçlü deneyimimizi Türkiye’ye taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

MetLife olarak 150 yılı aşkın tecrübemizden ve 40’tan fazla ülkedeki global uzmanlığımızdan aldığımız gücü, yerel bilgimiz ve güçlü işbirliklerimiz ile harmanlayarak ferdi kaza, hayat ve bireysel emeklilikte branşında önemli başarılara imza atıyoruz.

MetLife olarak sunduğumuz hizmet, her zaman daha iyisini arama; çizgi dışı, yenilikçi düşünerek sektörde fark yaratma ve elbette temel önceliğimiz olan müşterilerimize en iyi çözümleri sunma çabamızla şekilleniyor. Stratejilerimiz doğrultusunda, global uzmanlığımız, yerel bilgi birikimimiz ve güçlü dağıtım kanallarımız sayesinde, müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırma, onların ihtiyaç duydukları çözümleri en iyi ürün ve hizmetle karşılama konusunda belirlenen çalışmaları hızla hayata geçiriyoruz.

Önümüzdeki yıllar için hedefimiz, MetLife’ı daha sade, müşteri odaklı ve dijital bir yapıda görmek. Müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürünlerimizi farklı hizmet ve dağıtım kanallarında etkin şekilde konumlandırmak ise önceliklerimiz arasında olacak.

Her yıl artan performansımız ile hedeflerimizi gerçeğe dönüştüreceğimize eminim. MetLife Türkiye ailesinin her bir üyesinin katılım ve kararlılığı ile her yıl artan performansımız bunun bir göstergesi. Başarılarımıza ortak olan başta MetLife’ı tercih eden müşterilerimiz olmak üzere; katkı ve desteklerini hiçbir koşulda bizden esirgemeyen iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, her birine bize duydukları güven için şükranlarımı sunuyorum.

MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Genel Müdürü

Deniz Yurtseven