facebook-pixel Gezinmeyi Atla

Çeşitlilik ve Katılım

Global bir şirket olarak amacımız, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin kültürleri, özgeçmişleri, benzersiz deneyimleri ve perspektiflerine saygı duymaktır

Çeşitlilik ve Katılım

MetLife, bütün çalışanların tam potansiyelleriyle katkıda bulunabilecekleri ve karşılıklı saygı atmosferinde çalışabilecekleri bir katılım ortamı yaratmaya kararlıdır.

Global bir şirket olarak amacımız, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin kültürleri, özgeçmişleri, benzersiz deneyimleri ve perspektiflerine saygı duymaktır. MetLife, bütün çalışanların tam potansiyelleriyle katkıda bulunabilecekleri ve karşılıklı saygı atmosferinde çalışabilecekleri bir katılım ortamı yaratmaya kararlıdır.

MetLife olarak, insani farkların gücünü anlıyoruz. Bu nedenle Çeşitlilik ve Katılım, One MetLife olma misyonumuzun önemli bir parçasıdır. Çeşitliliğe kucak açarak ve yaklaşık 40'tan fazla ülkedeki operasyonlarımızda katılımcı bir iş ortamı oluşturarak, çalışanlarımızın ve bir bütün olarak organizasyonumuzun gelişebileceğini düşünüyoruz.

MetLife Türkiye olarak; Kadın Çalışan Ağı, Engelsiz Hayat, Aile Kulübü ve Katılım başlıkları altında 2017 yılı içinde İK iş ortakları ve dış kaynaklarla iş birliği içinde yürütülen toplam 24 aktivite gerçekleştirilmiş ve bu aktiviteler ile İlgi Çekme, Gelişim/İlerleme ve Elde Tutma stratejik alanlarına odaklanılmıştır.