facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve ailenizi finansal güvence altına alın, emekliliğinizin tadını çıkarın.

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası, emekliliğinizin tadı kaçmasın diye kaza sonucu oluşabilecek risklere karşı size ve ailenize finansal güvence sağlar.

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu herhangi bir riskle karşılaşmanız halinde, kaza sonucu tedavi teminatından faydalanabilir, kırık/yanık gibi rahatsızlıklarda, kaza sonucu vefatınız ya da sakat kalmanız durumunda size ve ailenize sunulacak finansal güvenceden yararlanabilirsiniz.

Üstelik sigortalı olduğunuz süre boyunce Emeklim Güvende Plus Asistans’ın sunduğu hizmetlerden yararlanabilir; bu asistansı kullanmak için buradan online randevu alabilir veya 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

*Bu üründen DenizBank Emeklilik Bankacılığı müşterileri faydalanabilmektedir.

Ürün Özellikleri

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde tam veya kısmi kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı Ferdi Kaza Gigortası Genel Şartları’nda yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi: Kaza sonucu oluşan bir yaralanma durumunda poliçede belirtilen teminat limiti dahilinde doktor, hastane, ilaç ve cerrahi işlem gibi tedavi masrafları hastane sınırlaması olmadan karşılanır.

Bu teminat paket bazında farklılık göstermektedir.

Kaza Sonucu Kırık & Yanık: Kaza sonucu yaralanmanın, kaza tarihinden itibaren 180 gün içerisinde özel kırık ya da yanıklardan herhangi birine yol açması halinde, bu teminata ilişkin tutar Poliçe Özel Şartlarında yer alan oranlarda ödenir.

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası Özel Şartları’na ulaşmak için tıklayın

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Emeklim Güvende Plus Asistans*

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte sunulan Emeklim Güvende Asistans hizmeti kapsamında psikolojik danışmanlık, tıbbi yardım, sağlıklı beslenme, profesyonel ev destek hizmetleri, göz sağlığı, indirimli ultra ve mini sağlık tarama, evde bakım hizmeti, hobi kulüpleri, geniş kapsamlı organizasyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

MetLife tarafından ücretsiz olarak sağlanan bu asistanstan yararlanmak için asistans firmasını 0216 528 10 00 numaralı telefondan arayabilir veya online randevu almak için tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi Emeklim Güvende Plus Asistans Özel Şartları metninde bulunmaktadır.

*Yeni hizmetler 9 Mart 2020 günü itibarıyla satın alınan poliçeler için geçerlidir. Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsizdir; bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilir, ücretiyse sigortalı tarafından karşılanır.

Vergi Avantajı

Ücretli çalışanların kendisi, eşi ve küçük çocukları için ödemiş oldukları primler, ödenen ayda brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir.

Gelir Vergisi Avantajı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

18-70 yaş arasındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi 1 yıldır.

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.