facebook-pixel Gezinmeyi Atla

Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortası

Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve ailenizi finansal güvence altına alın, emekliliğinizin tadını çıkarın.

Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortası, emekliliğinizin tadı kaçmasın diye kaza sonucu oluşabilecek risklere karşı size ve ailenize finansal güvence sağlar.

Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu herhangi bir riskle karşılaşmanız halinde, kaza sonucu tedavi teminatından faydalanabilir, kırık/yanık gibi rahatsızlıklarda, kaza sonucu vefatınız ya da sakat kalmanız durumunda size ve ailenize sunulacak finansal güvenceden yararlanabilirsiniz.

Üstelik Emeklim Güvende Plus Asistans hizmetiyle ihtiyacınız olan birçok konuda asistans desteği alabilirsiniz.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

*Bu üründen DenizBank Emeklilik Bankacılığı müşterileri faydalanabilmektedir.

Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir? kapandı açıldı

Kaza Sonucu Vefat:

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık:

Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı ferdi kaza sigortası genel şartlarında yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi:

Kaza sonucu oluşan bir yaralanma durumunda poliçede belirtilen teminat limiti dahilinde doktor, hastane, ilaç ve cerrahi işlem gibi tedavi masrafları hastane sınırlaması olmadan karşılanır.

*Bu teminat paket bazında farklılık göstermektedir.

Kaza Sonucu Kırık & Yanık:

Kaza sonucu yaralanmanın, kaza tarihinden itibaren 180 gün içerisinde özel kırık ya da yanıklardan herhangi birine  yol açması halinde, bu teminata ilişkin tutar Poliçe Özel Şartlarında yer alan oranlarda ödenir.

Teminat tutarları ne kadar? kapandı açıldı

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler? kapandı açıldı

Emeklim Güvende Plus Asistans:

Emeklim Güvende Plus Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte sunulan Emeklim Güvende Asistans hizmeti kapsamında psikolojik danışmanlık, tıbbi yardım, sağlıklı beslenme, profesyonel ev destek hizmetleri, göz sağlığı, indirimli ultra ve mini sağlık tarama, evde bakım hizmeti, hobi kulüpleri, geniş kapsamlı organizasyonel hizmetlerden yararlanabilir, asistans hizmetinden faydalanmak için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Emeklim Güvende Plus Asistans* Özel Şartları'ndan bu hizmetlere ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

*Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsizdir; bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilir, ücretiyse sigortalı tarafından karşılanır.


Vergi Avantajı
Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

*Yeni hizmetler 9 Mart 2020 günü itibarıyla satın alınan poliçeler için geçerlidir.

 
Bu sigortadan kimler faydalanabilir? kapandı açıldı

18-70 yaş arasındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadar? kapandı açıldı

Sigorta süresi 1 yıldır.

Primleri nasıl ödeyebilirim? kapandı açıldı

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim? kapandı açıldı

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.