facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası ile ameliyat masrafınızı dert etmeden tedavi sürecinize odaklanırsınız. Ameliyat masrafınız ne tutarda olursa olsun poliçenizde belirlenen teminat tutarı kadar ödeme alır ayrıca poliçede yer alan Mini Check-up* hizmetiyle yıllık sağlık taramanızı yaptırabilirsiniz.

Mini Check-up hizmetini kullanmak için buradan online randevu alabilir veya 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

*Mini Check-Up hizmeti DenizBank şubeleri, MetLife acenteleri ve MetLife Müşteri İletişim Merkezi'nden alınan ürünlerde geçerlidir. 

Ürün Özellikleri

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde tam veya kısmi kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı Ferdi Kaza Gigortası Genel Şartları’nda yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Ameliyat Destek Teminatı: Bu teminat kaza durumları hariç 90 günlük bekleme (muafiyet) süresinden sonra başlamaktadır.

Ameliyat tarihi itibari ile poliçede geçerli olan teminat tutarı, yılda maksimum 1 (bir) sefer olacak şekilde sigortalıya ödenecektir. Aynı hastalık/rahatsızlık için poliçe yılına bakılmaksızın en fazla 1 (bir) kere ödeme yapılabilecektir. Poliçe sadece Türkiye sınırları içerisinde olunan ameliyatlar için geçerlidir.

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası Özel Şartları’na ulaşmak için tıklayın.

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Mini Check-up Hizmeti

1 aylık muafiyet süresi sonrasında Mini Check-up hizmetinden yararlanabilirsiniz. Check-up paketiniz dahilinde hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimentasyon, açlık kan şekeri, kolesterol taramaları yapılır.

MetLife tarafından ücretsiz olarak sağlanan bu asistanstan yararlanmak için asistans firmasını 0216 528 10 00 numaralı telefondan arayabilir veya online randevu almak için tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi Mini Check-up Özel Şartları metninde bulunmaktadır.

Vergi Avantajı

Ücretli çalışanların kendisi, eşi ve küçük çocukları için ödemiş oldukları primler, ödenen ayda brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir.

Gelir Vergisi Avantajı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

MetLife Benimle

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

18-55 yaş arasındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi 1 yıldır, otomatik yenileme özelliği ile düzenli olarak yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

MetLife Cepte

MetLife Cepte ile istediğiniz işlemler parmağınızın ucunda. Pratik kullanımı ve kullanıcı deneyimine uygun modern tasarımı ile MetLife Cepte, sigortacılık ve bireysel emeklilik işlemlerinizi hızla ve kolayca yapmanızı sağlar.