facebook-pixel Gezinmeyi Atla

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası ile ameliyat masrafınızı dert etmeden tedavi sürecinize odaklanırsınız. Ameliyat masrafınız ne tutarda olursa olsun poliçenizde belirlenen teminat tutarı kadar ödeme alır ayrıca poliçede yer alan mini check-up* hizmetiyle yıllık sağlık taramanızı yaptırabilirsiniz.

 

*Mini check-up hizmeti DenizBank şubeleri, MetLife acenteleri ve MetLife Müşteri İletişim Merkezi'nden alınan ürünlerde geçerlidir. 

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet
  • Kaza Sonucu Vefat

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

  • Kaza Sonucu Sakatlık

Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı ferdi kaza sigortası genel şartlarında yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

  • Ameliyat Destek Teminatı 

Bu teminat, kaza durumları hariç 90 günlük bekleme (muafiyet) süresinden sonra başlamaktadır.

Ameliyat tarihi itibarıyla poliçede geçerli teminat tutarı, yılda maksimum 1 (bir) kez olacak şekilde sigortalıya ödenecektir. Aynı hastalık veya rahatsızlık için poliçe yılına bakılmaksızın en fazla 1 (bir) kere ödeme yapılabilecektir. Poliçe sadece Türkiye sınırları içerisinde olunan ameliyatlar için geçerlidir.

Teminat tutarları ne kadar? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 08:00-24:00 saatleri arasında 0850 222 0 638'den MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet

Mini Check-up Hizmeti

1 aylık muafiyet süresi sonrasında check-up hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Check-up paketiniz dahilinde hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimentasyon, açlık kan şekeri, kolesterol taramaları yapılır. Asistans hizmetlerinden faydalanmak için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Mini Check-up Asistans Özel Şartlarından bu hizmetlere ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Vergi Avantajı
Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

Bu sigortadan kimler faydalanabilir? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet

18- 69 yaş arasındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi ne kadar? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet

Sigorta süresi 1 yıldır.

Primleri nasıl ödeyebilirim? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim? Tümünü Daralt Tümünü Genişlet

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 08:00-24:00 saatleri arasında 0850 222 0 638'den MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.