facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Mutlu Günler Ferdi Kaza

Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu oluşabilecek risklerin yanı sıra hayatın mutlu sürprizlerinde de yanınızda.

Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası ile sadece kazalara karşı değil mutlu anlarda da maddi desteğiniz hazır.

Hayatın beklenmedik risklerine karşı sevdiklerinizi maddi güvence altına alırken evlilik, doğum, taşınma ve mezuniyet gibi mutlu günlerin de tadını çıkarabilirsiniz. Bu sigorta sayesinde kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık risklerine karşı korunmuş olursunuz.

Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte sunduğumuz Mini Check up ile EKG’den kan tahliline bir çok hizmetten yılda bir kez ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Mini Check-up hizmetini kullanmak için buradan online randevu alabilir veya 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

Ürün Özellikleri

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.
 
Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde tam veya kısmi kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı Ferdi Kaza Gigortası Genel Şartları’nda yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.
 
Hayat Olayları: Hayat Olayları Teminatı ile de evlilik, doğum, sizin veya çocuğunuzun 4 yıllık üniversite mezuniyeti ve görev nedeniyle taşınma durumlarında MetLife poliçe yılı bazında tek sefer olmak üzere poliçede yazılı teminat tutarı kadar finansal katkıda bulunur.
 
Mutlu Günler Ferdi Kaza Sigortası Özel Şartları’na ulaşmak için tıklayın

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Mini Check-up Hizmeti

1 aylık muafiyet süresi sonrasında Mini Check-up hizmetinden yararlanabilirsiniz. Check-up paketiniz dahilinde hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimentasyon, açlık kan şekeri, kolesterol taramaları yapılır.

MetLife tarafından ücretsiz olarak sağlanan bu asistanstan yararlanmak için asistans firmasını 0216 528 10 00 numaralı telefondan arayabilir veya online randevu almak için tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi Mini Check-up Özel Şartları metninde bulunmaktadır.

Vergi Avantajı

Ücretli çalışanların kendisi, eşi ve küçük çocukları için ödemiş oldukları primler, ödenen ayda brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir.

Gelir Vergisi Avantajı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

MetLife Benimle

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

18-69 yaşındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi 1 yıldır.

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Aşağıdaki 'Hemen Başvur' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.