facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Gülümseten Ferdi Kaza Plus Sigortası

Gülümseten Ferdi Kaza Plus Sigortası güvencesiyle kazalara karşı hazırlıklı olun

Gülümseten Ferdi Kaza Plus ile beklenmedik durumlara karşı kendinizi ve ailenizi güvenceye alın, gülümsemeyi unutmayın.

Gülümseten Ferdi Kaza Plus Sigortası sayesinde kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık risklerine karşı korunmuş olursunuz.

Üstelik Diş Sağlığı Paketi ile sigorta süresi boyunca diş hekimi muayenesi, diş röntgen filmi ve diş sağlığı temizliği başta olmak üzere birçok hizmetten faydalanabilir; bu asistansı kullanmak için buradan online randevu alabilir veya 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

Ürün Özellikleri

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Gülümseten Ferdi Kaza Plus Özel Şartları’na ulaşmak için tıklayın.

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Diş Sağlığı Paketi

Bu paket, kaza sonucu oluşan ve/veya acil olarak müdahale edilmesi gereken diş rahatsızlıklarında, ağrıyı veya tıbbi tehlikeyi ortadan kaldırıp hastayı stabil hale getirinceye kadar gereken acil müdahale işlemlerini kapsar. Bu hizmetlerin dışında kalan her türlü diş tedavisi, ilgili olaya bağlı acil tedavinin devamında gerekecek tüm tedaviler ve  kronik enfeksiyonlu dişler (önceden gelen rahatsızlık veya çürük nedeniyle) kapsam dışındadır.

Ek olarak diş taşı temizliği, teşhis/planlama ve ağız hijyeni eğitimi hizmetleri, acil durumlardan bağımsız olarak, yılda birer kez sağlanmaktadır. Bu ürün, özel sağlık sigortası vb. ürün olmayıp sadece acil durumlara bağlı diş ile ilgili hizmetleri kapsar. 

Diş Sağlığı Paketi Özellikleri

  • Muayene Teşhis ve Ağrı Giderme
  • Diş Röntgen Filmi
  • Diş Temizliği

MetLife tarafından ücretsiz olarak sağlanan  asistans hizmetlerinden yararlanmak için asistans firmasını 0216 528 10 00 numaralı telefondan arayabilir veya online randevu almak için tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi Gülümseten Ferdi Kaza Plus Sigortası Özel Şartları metninde bulunmaktadır.

Vergi Avantajı

Ücretli çalışanların kendisi, eşi ve küçük çocukları için ödemiş oldukları primler, ödenen ayda brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir.

Gelir Vergisi Avantajı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

MetLife Benimle

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

18-64 yaş arasındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Sigorta süresi 1 yıldır.

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

Müşteri Yorumları

Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili müşteri yorumlarını okuyabilir, siz de yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.
Detayli Bi̇lgi̇