facebook-pixel Gezinmeyi Atla

Kansere Karşı Koruma Ferdi Kaza Sigortası

Sağlığınızı düşünürken yalnız değilsiniz.

Kansere Karşı Koruma Ferdi Kaza Sigortası ile kanser teşhisi durumunda beklenmedik masrafları dert etmez sadece sağlığınıza odaklanabilirsiniz.

Kansere Karşı Koruma Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte sunduğumuz Mini Check up ile EKG’den kan tahliline bir çok hizmetten yılda bir kez ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

 
Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir? Collapsed Expanded

Kanser: Kanser tanısı konulması, buna bağlı cerrahi müdahale ya da tıbbi tedavi yapılması durumunda poliçede belirtilen teminat tutarı ödenir.

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı ferdi kaza sigortası genel şartlarında yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Teminat tutarları ne kadar? Collapsed Expanded

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak teminat tutarları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler? Collapsed Expanded

Mini check-up: 1 aylık muafiyet süresi sonrasında check-up hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Check-up paketiniz dahilinde hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimentasyon, açlık kan şekeri ve total kolesterol taramaları yapılır. Asistans hizmetlerinden faydalanmak için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Vergi Avantajı:

Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz. Vergi avantajından faydalanmayı unutmayın!

Bu sigortadan kimler faydalanabilir? Collapsed Expanded

18-59 yaş arası bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

Sigorta süresi ne kadar? Collapsed Expanded

Sigorta süresi 1 yıldır.

Primleri nasıl ödeyebilirim? Collapsed Expanded

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim? Collapsed Expanded

Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak veya 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.