facebook-pixel Gezinmeyi Atla

Koruma Çemberleri

Koruma Çemberleri sayesinde kararınızı bugünden verin, yarınınız için endişelenmeyin

Koruma Çemberleri ile farklı ihtiyaçlara uygun öneriler arasından seçiminizi yapın.

Koruma Çemberleri sevdiklerinizi en iyi şekilde güvence altına alabilir ve ihtiyaçlarınızla önceliklerinize özel olarak bir plana dahil olabilirsiniz. Bu sigorta sayesinde, seçtiğiniz plana göre, kaza sonucu vefat, kalıcı sakatlık, kaza sonucu tedavi ve kaza sonucu iş göremezlik veya kaza ya da hastalık sonucu hastanede yatılı tedavi durumunda gelir kaybırisklerine karşı korunmuş olursunuz.

Koruma Çemberleri dahilinde Dört Dörtlük Asistans hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

 
Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir? kapanır açılır
  • Çember 1: Kaza sonucu kalıcı tam ve kısmi sakatlık ile kaza sonucu vefat durumlarında siz ve aileniz için nakit ödeme garantisi.
  • Çember 2: Kaza sonucu iş göremezlik durumunda gelir kaybınızı yerine koyabilecek 2 yıla kadar haftalık kaza sakatlık geliri (Çember 1'i de seçmeniz durumunda geçerlidir).
  • Çember 3: Kaza durumunda (deprem sonucu kazalar dahil) hastanede ya da hastane dışında gerçekleşen tıbbi giderler için geniş kapsamlı koruma (Çember 1'i de seçmeniz durumunda geçerlidir).
  • Çember 4: Kaza ve Hastalık Sonucu Yatılı Tedavi Süresince Haftalık Gelir Teminatı, hastalık veya kaza sonucu hastanede kalmanız durumunda siz ve aileniz için haftalık gelir. Ayrıca cerrahi masrafları da kapsayacak bir teminatı seçeneklere dahil edebilirsiniz.
  • Çember 5: Kaza sonucu sakatlığınız durumunda size veya kaza sonucu vefatınız durumunda ailenize ömür boyu aylık gelir (maksimum 20 yıla kadar).
Teminat tutarları ne kadar? kapanır açılır

Teminat tutarları hakkında 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler? kapanır açılır

Hastalık sonucu oluşan inme veya hastalık sonucu oluşan görme kaybı durumları için Hastalık Sonucu Kalıcı Tam Sakatlık teminatı ekleyebilirsiniz.

Dört Dörtlük Asistans:

Dört Dörtlük Asistans, sağlık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, tıbbı danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki ve daha fazlasında hizmetinizdedir.

Konutunuzun acil durumlarında, bilgi hattı, su tesisatı, su / elektrik tamiri, çilingir, acil durumlarda konuta doktor, ambulans, bakım için hemşire gönderilmesi organizasyonunda; şehir rehberi hizmeti ve rezervasyonu, organizasyon hizmetleri ve Business Line servisi gibi organizasyon ihtiyaçlarınızda; seyahat öncesi hizmet, doküman kaybı, kefalet / acil durum avans ödemesi gibi yurt dışı servisleri ve daha fazlası için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Dört Dörtlük Asistans Özel Şartlarından bu hizmetlere ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bu sigortadan kimler faydalanabilir? kapanır açılır

18-69 yaşındaki tüm kişiler bu sigortadan faydalanabilir.

Çember  1, 2 & 3 için, poliçe aynı teminat tutarı üzerinden 70 yaşına kadar yenilenebilir; Çember 4 için, poliçe aynı teminat tutarı üzerinden 65 yaşına kadar yenilenebilir.

Sigorta süresi ne kadar? kapanır açılır

Sigorta süresi 1 yıldır.

Primleri nasıl ödeyebilirim? kapanır açılır

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim? kapanır açılır

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. 

Müşteri Yorumları
Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili müşteri yorumlarını okuyabilir, siz de yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ