facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Sizin Hikayeniz

Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili müşteri yorumlarını okuyabilir, siz de yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Zülfikir, Sağlık Personeli

“Gerçekten başınıza ne zaman ne geleceğini ön göremiyorsunuz. Kaza sonrasında geçirdiğimiz zorlu dönemde hep yanımızda olan MetLife’a çok teşekkür ediyoruz.”

Sağlık sektöründe çalışıyordum. Bir gün yemek hazırlığı telaşı içerisinde yanlışlıkla parmağımı kestim. Yapılan acil müdahaleler maalesef sonuç vermedi ve parmağım kurtarılamadı. Oluşan sürekli sakatlık neticesinde de işimden ayrılmak durumunda kaldım.  Kazadan iki hafta kadar önce, bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine ne olur ne olmaz diye düşünerek, MetLife’dan Ferdi Kaza Sigorta paketini satın almıştık. İyi ki de almışız. Sigortamız Kaza Sonucu Sakatlık teminatını da kapsadığı için çalışamama durumum ailemizin ekonomik düzeninde ağır bir yıkıma yol açmadı. Gerçekten başınıza ne zaman ne geleceğini ön göremiyorsunuz. Kaza sonrasında geçirdiğimiz zorlu dönemde hep yanımızda olan MetLife’a çok teşekkür ediyoruz.

Hüsnü, Makine Bakım

“Benim için maddi bir gelir oldu ve bu sayede yaşadığımız maddi sıkıntılar bir nebze olsun hafifledi. MetLife’a ne kadar teşekkür etsem az…”

 

Makine teknisyeni olarak çalışıyordum. Bir gün yaşadığım iş kazası nedeniyle sakat kalarak işimden ayrılmak durumunda kaldım. Bir aile büyüğümüzün tavsiyesi üzerine MetLife’dan Ferdi Kaza Sigorta paketini satın almıştım.  Ferdi Kaza Sigortasının yaşadığım talihsiz kaza sonrasında çok büyük faydasını gördük. Benim için maddi bir gelir oldu ve bu sayede yaşadığımız maddi sıkıntılar bir nebze olsun hafifledi. MetLife’a ne kadar teşekkür etsem az…

Bekir, Makine ustası

"MetLife’dan satın aldığım Ferdi Kaza Sigorta paketi sayesinde artık hayatımı rahatlıkla idame ettirebiliyor, bakıcımın parasını ödeyebiliyorum. MetLife’a çok teşekkür ederim."

Bir fabrikada makine ustası olarak çalışıyordum. Geçirdiğim iş kazası neticesinde sakat kaldım. Sakatlığımdan dolayı artık ne çalışabiliyor ne de kendi hayatımı idame ettirebiliyordum. İşe girer girmez MetLife’dan satın aldığım Ferdi Kaza Sigorta paketi sayesinde artık hayatımı rahatlıkla idame ettirebiliyor, bakıcımın parasını ödeyebiliyorum. MetLife’a çok teşekkür ederim.

Osman, İş Teknisyeni

“Sigorta bir anda mahvolduğunu düşündüğümüz hayatımıza umut oldu.”

Bir firmada teknisyen olarak çalışıyordum. Geçirdiğim iş kazası neticesinde parmaklarımı kaybettim. Hayatımız bir anda geçirdiğim kaza ve işsiz kalmam, çalışamıyor olmam sebebiyle mahvolmuştu. Aile dostlarımızın tavsiye üzerine MetLife’dan Ferdi Kaza Sigorta paketi satın almıştım kazadan altı ay önce. Sigorta bir anda mahvolduğunu düşündüğümüz hayatımıza umut oldu. Halen çalışamıyorum fakat sigorta kapsamında aldığımız destek ile geçinebiliyoruz.

Turgay, Turizm

“Sigortamızın Acil Güvence hizmeti sayesinde hastane masraflarımız karşılandı. Teşekkürler MetLife…”

Turizm sektöründe çalışıyorum. Talihsiz bir trafik kazası geçirdim.  Kaza sonucunda yaralandım ve bir tedavi süreci geçirdim. Kısa bir süre önce bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine -biraz zor da olsa- ikna olarak tüm aileye MetLife Ferdi Kaza Sigortası paketi almıştık. Bugün geri dönüp baktığımda yi ki ikna olmuşum diyorum. Ortalama bir maaş ile geçinen biri olarak, geçirdiğim kazanın ardından hastane masrafları gibi insanın maddi durumunu alt üst edebilecek bir durum ile karşı karşıya kalmadığımız için hakkımı dostuma teslim ettim. Sigortamızın Acil Güvence hizmeti sayesinde hastane masraflarımız karşılandı. Teşekkürler MetLife…

Havva, Emekli Sağlıkçı

“Tüm hastane masraflarım sigortamın Acil Güvence hizmeti sayesinde karşılandı.”

Sağlık sektöründen emekliyim. Bir trafik kazası geçirdim. Bir süre önce MetLife Ferdi Kaza Sigortası paketi almıştım. Emekli maaşı ile geçinen biri olarak hastane masraflarını maaşımla karşılamam mümkün değildi. Tüm hastane masraflarım sigortamın Acil Güvence hizmeti sayesinde karşılandı. Bu benim için çok büyük bir nimet oldu ve şükürler olsun ki hiçbir maddi sıkıntı yaşamadım.

Cemal, Çiftçi

“Her gün bu sigortayı yaptırdığım için şükrediyorum.”

Geçimimi çiftçilikle sağlıyorum. Çiftçilik yoğun emek gerektiren ve terinizi toprağa damlatmadığınızda verim alamayacağınız bir iş. Yakınlarımın yönlendirmesi neticesinde MetLife Ferdi Kaza Sigortası sahibi oldum. Açıkçası ilk etapta bana herhangi bir yararı olmayacağını düşünüyordum. Önyargılarımın ne kadar yersiz olduğunu, tarlada geçirdiğim iş kazası neticesinde  öğrendim. Maddi olarak sıkışık olduğumuz bir dönemde hastane masraflarını karşılamam imkansızdı. Hastane masraflarım sigortamın Acil Güvence hizmeti sayesinde karşılandı. Her gün  bu sigortayı yaptırdığım için şükrediyorum.

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Merak Ettikleriniz

Acil sağlık durumlarına ve kaza sonucu yaşam kaybı risklerine karşı finansal güvence sağlayan Ferdi Kaza Sigortası hakkında ayrıntılı bilgi edinin