facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Vodafone Yolda Yanımda Ferdi Kaza Sigortası

Vodafone müşterilerine özel Yolda Yanımda Ferdi Kaza Sigortası ve sunduğu çekici hizmeti ile hem siz hem yolculuklarınız güvence altında.

Vodafone Yolda Yanımda Ferdi Kaza Sigortası kendinizin ve sevdiklerinizin geleceğini ferdi kaza sigortası teminatı sayesinde  finansal güvence altına alırken çekici hizmeti ve Dört Dörtlük Plus Asistans’tan faydalanmanızı sağlar. Vodafone müşterisiyseniz hemen Vodafone’un Yanımda mobil uygulamasını ziyaret edin ve kolayca Yolda Yanımda Ferdi Kaza Sigortası sahibi olun.

Vodafone Yolda Yanımda Ferdi Kaza Sigortası ek fayda olarak sunduğu çekici hizmeti ile  yılda 1 kez ve 500 TL’ye kadar çekici masrafınızı karşılar. Üstelik sigortalı olduğunuz süre boyunca Dört Dörtlük Plus Asistans‘ın sunduğu hizmetlerden de yararlanabilir; bu asistansı kullanmak için buradan online randevu alabilir veya 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

Ürün Özellikleri

Kaza Sonucu Vefat: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucu derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç  bir sene içersinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir. Deprem hali sigorta poliçesi kapsamındadır.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde tam veya kısmi kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder.Deprem hali sigorta kapsamındadır. Kalıcı sakatlık teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya ödenir.

Teminat tutarları hakkında "Bize Ulaşın" formunu doldurarak veya mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dört Dörtlük Plus Asistans*

Dört Dörtlük Plus Asistans; tıbbi yardım, konut yardım, seyahat yardım ve organizasyon hizmetleri kapsamında 7 gün 24 saat ücretsiz veya indirimli olarak sağlanan hizmetler sunar.

Ücretsiz veya indirimli sağlanan Dört Dörtlük Plus Asistans hizmetleri kapsamında; tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki ve daha fazlasını kapsayan tıbbi yardım; konutunuzun acil durumlarında, bilgi hattı, dahili su ve elektrik tesisatı tamiri, klima ve kombi bakımı, halı yıkama, çilingir gönderimi ve cam kırılması, acil durumlarda konuta doktor, ambulans, bakım için hemşire gönderilmesi organizasyonunu kapsayan konut yardım; seyahat öncesi hizmet, doküman kaybı, kefalet / acil durum avans ödemesi gibi yurt dışı servisleri sunan seyahat yardım; şehir rehberi hizmeti ve rezervasyon, organizasyon hizmetleri ve Business Line servisi gibi ihtiyaçlarınızda organizasyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

MetLife tarafından ücretsiz olarak sağlanan  asistans hizmetlerinden yararlanmak için asistans firmasını 0216 528 10 00 numaralı telefondan arayabilir veya online randevu almak için tıklayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Dört Dörtlük Plus Asistans Özel Şartlar metninde bulunmaktadır.

Çekici Hizmeti: Sigortalının, ruhsat sahibi olduğu özel aracı için her poliçe yılında 1 kez ve 500TL ile sınırlı olmak kaydı ile kullanabileceği çekici hizmetidir. Detaylı bilgi  Çekici hizmeti Özel Şartlar metninde bulunmaktadır.

Vergi Avantajı
Ücretli çalışanların kendisi, eşi ve küçük çocukları için ödemiş oldukları primler, ödenen ayda brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir.

Gelir Vergisi Avantajı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

MetLife Benimle

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanmak için tıklayın.

Vodafone bireysel hat müşterisi ve T.C. vatandaşı olan 18-69 yaş arası bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

Sigorta süresi 1 yıldır. Aksi belirtilmedikçe poliçeniz her sene sonunda otomatik olarak yenilenir.

Sigorta primleri cep telefonu faturanıza eklenmektedir.

Vodafone bireysel hat sahiplerinin kullanabileceği bir sigorta ürünüdür.

Vodafone Yolda Yanımda Ferdi Kaza Sigortası'na Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Faturam sekmesi altındaki Fatura Ayarlarım menüsünde bulunan Faturam Güvende sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili müşteri yorumlarını okuyabilir, siz de yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ