facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Şimdi %20 İndirimle*

Benzersiz özellikleriyle temel sağlık ihtiyaçlarınız için MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası.

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası geniş kurum ağı ve zengin teminatlarıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı kurumlarda sizin ve ailenizin hiçbir ek ücret ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlar.

Üstelik online doktor hizmeti, online diyetisyen / psikolojik danışmanlık, check-up hizmetleri, trafik kazası sonucu diş tedavisi gibi özelliklerle geniş bir ihtiyaca yanıt vermektedir. Ayrıca içerdiği Dört Dörtlük Plus Asistans ile tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki gibi birçok ücretsiz ya da indirimli hizmet sunar. Asistans hizmetlerinden yararlanmak için buradan online randevu alabilir veya 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz

Tüm MetLife'lıların hayatlarını kolaylaştıran ve keyifli hale getiren MetLife Benimle avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü hemen buradan satın alabilirsiniz.

 

* Tamamlayıcı Sağlık Sigortası online (MetLife Hızla Al) ve telefonla satın alımlarda 5 Ocak- 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında %20 indirim uygulanmaktadır.

Ürün Özellikleri

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında neler yer almaktadır? Collapsed Expanded

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; anlaşmalı özel hastanelerde, SGK fark ücreti ödemeden muayene, tahlil ve tetkik yaptırılmasını, yatarak veya ayakta tedavi olmayı sağlar. Ayrıca ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi yatarak tedavi masraflarınızı limitsiz olarak sunar.

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, MetLife’ın anlaşmalı olduğu özel sağlık kurumlarında SGK’nın zorunlu katılım payı dışındaki sağlık giderlerini karşılar.

Hangi hizmetler kapsam dışıdır? Collapsed Expanded

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; doğuştan gelen hastalıkları, genetik hastalıkları ve sağlık sigortası başlamadan önce var olan hastalıkları teminat altına almaz.

Ek faydalar nelerdir? Collapsed Expanded

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası online doktor hizmeti, online diyetisyen / psikolojik danışmanlık, check-up hizmetleri, trafik kazası sonucu diş tedavisi gibi özelliklerle geniş bir ihtiyaca yanıt verir. Ayrıca içerdiği Dört Dörtlük Plus* Asistans ile tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki gibi birçok ücretsiz ya da indirimli hizmet sunar.

MetLife tarafından ücretsiz olarak sağlanan bu asistans hizmetlerinden yararlanmak için asistans firmasını 0216 528 10 00 numaralı telefondan arayabilir veya online randevu alabilirsiniz.

*Teminat dahilinde sunulan hizmetler belli bir limite kadar ücretsizdir; bazı hizmetlerin yalnızca organizasyonu üstlenilir, ücretiyse sigortalı tarafından karşılanır.

Bu sigortadan kimler faydalanabilir? Collapsed Expanded
  • 15 gün-59 yaş arası kişiler
  • SGK’lı çalışanlar ve emekliler sigortadan faydalanabilir.
  • * Yeni doğan bebeklerin poliçe kapsamına alınabilmesi için 14 günlük sürenin geçmesi beklenmektedir.

Size özel teklif için aşağıda yer alan "Sizi Arayalım" formunu doldurabilirsiniz.

Sigorta süresi ne kadar? Collapsed Expanded

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yıllık yenilemeli bir sigortadır.

Prim tutarları ne kadar? Collapsed Expanded

Primler kişiye özel olarak yaş, cinsiyet, ikamet edilen il ve aile indirimlerine göre değişir.

Primleri nasıl ödeyebilirim? Collapsed Expanded

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir.

Nasıl başvurabilirim? Collapsed Expanded

Size özel hazırlanacak tekliflerimizi yetkili acentelerimiz, mesai saatleri içinde 0 850 222 0 638 (MET) numaralı MetLife İletişim Merkezimizi arayarak  veya Bize Ulaşın formunu doldurarak alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası