facebook-pixel Gezinmeyi Atla

Yıllarım Güvende Ferdi Kaza Sigortası

Hayatın beklenmedik risklerine karşı kendinizi daha uzun süre korumak, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi finansal güvence altına almak için Yıllarım Güvende Ferdi Kaza Sigortası

Yıllarım Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile yarınlarınız güvende.

2-5 yıl arası sürelerde sahip olabileceğiniz Yıllarım Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile kaza riskine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi finansal güvence altına alırken, Dört Dörtlük Asistans paketi ile birçok indirimli veya ücretsiz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

Ürün Özellikleri
Teminatlar nelerdir? Collapsed Expanded

Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Sigortalının, sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren en geç bir sene içinde vefatını ifade eder. Bu durumda hak sahiplerine poliçede belirlenen tutar ödenir. Deprem sonucunda vefat olması durumu da teminat kapsamındadır.

Kaza Sonucu Kalıcı Sakatlık: Sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalının derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene içinde kalıcı olarak sakat kalmasını ifade eder. Kalıcı sakatlık teminatı ferdi kaza sigortası genel şartlarında yer alan kalıcı sakatlık oranına göre sigortalıya poliçede belirtilen teminat tutarı ödenir. Deprem sonucunda kalıcı sakatlık olması durumu da teminat kapsamındadır.

Teminat tutarları ne kadar? Collapsed Expanded

'Bize Ulaşın' formunu doldurarak veya hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak teminat tutarları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek faydalar neler? Collapsed Expanded

Dört Dörtlük Asistans:

Dört Dörtlük Asistans, tıbbi yardım, konut yardım, seyahat yardım ve organizasyon hizmetleri kapsamında 7 gün 24 saat ücretsiz veya indirimli olarak sağlanan hizmetler sunar.

Ücretsiz veya indirimli sağlanan Dört Dörtlük Asistans hizmetleri kapsamında; tıbbı danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki ve daha fazlasını kapsayan tıbbi yardım; konutunuzun acil durumlarında, bilgi hattı, dahili su ve elektrik tesisatı tamiri, çilingir gönderimi ve cam kırılması, acil durumlarda konuta doktor, ambulans, bakım için hemşire gönderilmesi organizasyonunu kapsayan konut yardım; seyahat öncesi hizmet, doküman kaybı, kefalet / acil durum avans ödemesi gibi yurt dışı servisleri sunan seyahat yardım; şehir rehberi hizmeti ve rezervasyon, organizasyon hizmetleri ve Business Line servisi gibi ihtiyaçlarınızda organizasyon hizmetlerinden hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0216 528 10 00 numaralı telefonu arayarak faydalanabilirsiniz.

Dört Dörtlük Asistans hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Vergi Avantajı:

Ücretli çalışanların kendisi, eşi ve küçük çocukları için ödemiş oldukları primler, ödenen ayda brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşmayacak şekilde vergi matrahından indirilebilir.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak üzere online randevu almak için tıklayınız.

 
Bu sigortadan kimler faydalanabilir? Collapsed Expanded

18-68 yaş arası bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

Sigorta süresi ne kadar? Collapsed Expanded

Sigorta süresi 2 (iki) ila 5 (beş) sene arasında seçilebilir.

Primleri nasıl ödeyebilirim? Collapsed Expanded

Peşin ya da en fazla 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim? Collapsed Expanded

Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 850 222 0 638 (MET) numaralı telefondan MetLife İletişim Merkezi'ni arayarak veya 'Bize Ulaşın' formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.