facebook-pixel
Gezinmeyi Atla

Hayat Sigortası Nedir?

Hayat Sigortası ile hayatın risklerine karşı korunun ve geleceğe güvenle bakın.

Hayat Sigortası  ile tasarruflarınızın bir kısmıyla yaşam  risklerine karşı önlem alın, hayatınızı güvenle yaşayın.

Hayat sigortası, hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı size ve ailenize maddi güvence sunar. Hayat sigortasının ana teminatı vefat teminatıdır ve vefatınız durumunda sigortada belirttiğiniz aile bireylerinin maddi güvence altına alınmasını sağlar. Yaşamsal risklerinizi de güvence altına alarak bir sakatlık durumunda da yaşam kalitenizi korumanıza yardımcı olur.

Hayat sigortaları;

-          Vefat durumunda ailenizin yaşamsal ihtiyaçlarını veya çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılayabilecek toplu bir para imkanı sunar.

-          Tam veya kısmi bir sakatlık durumunda hayatınızı aynı şekilde idame ettirmenizi sağlayan maddi bir güvence sağlar.

-          Beklenmedik ve yüksek tedavi masraflarınızı karşılamanıza destek olur ve böylece en iyi tedaviyi almanıza katkıda bulunur.

“Gelecek için güvencem var” diyebilmek için MetLife hayat sigortası ürünlerinden ihtiyaçlarınıza en fazla yanıt veren ürüne hemen dahil olabilirsiniz.

MetLife Hayat Sigortaları

MetLife’ın 150 yılı aşan deneyiminin güvencesiyle ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırladığı hayat sigortası ürünleri şunlardır:

-          İyi ki Varsın Hayat Sigortası

-          Kredi Hayat Sigortası

-          Pozitif Hayat Sigortası

İletişim formunu doldurarak veya 0850 222 0 638 no.lu İletişim Hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alarak size en uygun olan hayat sigortası ürününü seçebilirsiniz.

Ek Avantajlar

Dört Dörtlük Asistans: MetLife’a özel olan ve hayat sigortalarıyla birlikte sunulan bu hizmetten, her türlü sağlık hizmeti ihtiyacınızda, konutunuzun acil durumlarında, organizasyon ihtiyaçlarınızda ve diğer birçok durumda 7 gün / 24 saat boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Gelir Vergisi Avantajı: Gelir vergisi mükellefleri kendileri, eşleri ve küçük çocukları için ödedikleri hayat sigortası primlerinde, beyan edilen yıllık gelirin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin tutarını aşmayacak şekilde gelir vergisi indiriminden yararlanabilir.

Hayat Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayat Sigortası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.